Co sądzą o nas klienci?
Dzieciaki zawsze zamawiają najzwyklejszą margaritę, jest zawsze taka sama, ja obgryzam resztki, chociaż niewiele po nich zostaje, jak dzieci zadowolone i najedzone to ja też....
Powiem w skrócie. Smaczne jedzenie. BRAWO!
Bardzo ładnie urządzony lokal, nowoczesne, słoneczne patio z dużymi oknami, gdzie można cały rok korzystać ze stolików. Trzeba podejść zamówić do baru, ale to żaden problem. Zamówiony makaron penne z kurczakiem i szpinakiem całkiem przyzwoity, żony pizza bellisima rewelacja. Polecam.
Chodzę do tej pizzerii już parę dobrych lat i nigdy się nie zawiodłem. Smak tej pizzy jest taki sam jak spróbowałem jej po raz pierwszy, tradycyjna receptura, ciasto dobrze wypieczone, składników całkiem dużo jak na te ceny i dobre jakościowo, do pizzy zawsze są sosy gratis, co dodatkowo na plus. Polecam tą pizzerię!






